Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięrss

Regulamin

1. Bezpłatnie można zamieszczać w serwisie jasno sprecyzowane oferty oraz ogłoszenia prywatne o charakterze niekomercyjnym, mieszczące się w zakresie tematycznym serwisu. Ogłoszenia nie powinny się powtarzać – grozi to zablokowaniem konta użytkownika. Wszelkie pytania na temat działania serwisu prosimy kierować na adres: ewelina@hepi.pl
2. Możliwe jest zamieszczenie w ogłoszeniu do trzech zdjęć oraz filmów z Youtube o treści nieerotycznej.
3. Nie będą zamieszczane ogłoszenia wulgarne, obraźliwe lub odbiegające treścią od tematyki serwisu oraz ogłoszenia dotyczące towarów i usług, których oferowanie jest sprzeczne z prawem.
4. Zabrania się umieszczania ogłoszeń o charakterze komercyjnym. W celu wykupienia reklamy należy napisać na adres mailowy: promocja@hepi.pl.
5. Nie wolno zamieszczać w treści ogłoszeń danych osobowych i kontaktowych osób trzecich, a także własnego adresu e-mail, służącego do nawiązania kontaktu poza serwisem. Taki kontakt ogłoszeniodawca może podać w wiadomości prywatnej, odpowiadając na wiadomości od zainteresowanych osób. Treści ogłoszeń są weryfikowane, mimo to serwis nie ponosi za nie odpowiedzialności. Na wniosek organów ścigania będą udostępniane wszelkie dane użytkowników zamieszczających ogłoszenia w imieniu osób trzecich, które sobie tego nie życzą.
6. Serwis zastrzega sobie prawo do niezamieszczania ogłoszeń, moderowania dodanych już ogłoszeń oraz skracania tekstów zbyt długich. Ogłoszenia niespełniające kryteriów określonych powyżej mogą zostać usunięte bez powiadomienia ogłoszeniodawcy o tym fakcie. Usuwane będą również powtarzające się ogłoszenia oraz kolejne konta tworzone przez jednego użytkownika w celu zwiększenia ilości zamieszczanych ogłoszeń. Jeden użytkownik może założyć tylko jedno konto. Usunięcie ogłoszeń oraz kont naruszających zapisy regulaminu serwisu, nie wymaga uzasadnienia ani powiadomienia użytkownika o tym fakcie przez redakcję serwisu.
7. Nowe lub zaktualizowane ogłoszenie jest umieszczane jako pierwsze w swojej kategorii. Dopuszczalne jest odświeżenie ogłoszenia przez użytkownika, bez konieczności jego kasowania i dodawania kolejnego takiego samego ogłoszenia z aktualną datą.
8. Aby edytować lub usunąć swoje ogłoszenie, należy wysłać wiadomość na adres mailowy: ewelina@hepi.pl. Jeśli ogłoszenie nie narusza regulaminu serwisu zapoznajmysie.pl, może być usunięte tylko na prośbę jego autora (wówczas wiadomość należy wysłać z adresu mailowego przypisanego do konta, z którego dodano ogłoszenie). Osoby trzecie nie mogą wnioskować o usunięcie ogłoszenia, jeśli nie narusza ono ich praw. Jeśli narusza je, serwis może przekazać dane autora ogłoszenia organom ścigania na ich wniosek. Ogłoszeniodawca jest zobowiązany do usunięcia ogłoszenia, gdy stanie się ono nieaktualne lub gdy będzie zamierzał wstawić kolejne ogłoszenie o podobnej treści. Serwis nie odpowiada za usuwanie treści ogłoszeń z wyszukiwarek internetowych (z ich wyników wyszukiwania).
9. Umieszczając ogłoszenie, użytkownik zgadza się na otrzymywanie na podany przy rejestracji w serwisie adres e-mail informacji marketingowych od właściciela domeny.
10. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie bez powiadamiania użytkowników (za wyjątkiem kluczowych zmian, znacznie wpływających na korzystanie z serwisu).

Zasady prywatności – zobacz TUTAJ

Polecamy